Nasz świeżo upieczony lokator Firma IT PORT Sp. z o.o. jest nową firmą w Lublinie, której fundamentami są doświadczeni managerowie i architekci IT. Na potrzeby klientów, polskich i zagranicznych przedsiębiorstw, budują nowoczesne rozwiązania aplikacyjne.

Szukasz interesujących projektów i atrakcyjnej pracy?
Zapoznaj się z profilem i ofertą firmy IT PORT !

Tworzymy przyszłość.
Nasi konsultanci i programiści tworzą nowatorskie rozwiązania dla przedsiębiorstw oparte na najnowszych technologiach informatycznych.
Rozumiemy potrzeby biznesu i potrafimy dobrać do nich odpowiednie narzędzia technologiczne. Posiadamy bardzo doświadczoną kadrę managerską. Zatrudniamy zdolnych i kreatywnych programistów, stwarzając im doskonałe warunki pracy i rozwoju.

Obecnie pracujemy nad projektami:

1. Rozwój systemu zarządzania ryzykiem kredytowym dla banków – poszukujemy analityków, wdrożeniowców i programistów (Java, frontend RWD, aplikacji bazodanowych SQL, PL/SQL)

2. Tworzenie platformy B2B e-commerce – poszukujemy programistów Java i będziemy ich szkolić do pracy na platformie Hybris

3. Tworzenie gier szkoleniowych – poszukujemy programistów z doświadczeniem na platformie Corona.

4. Tworzenie systemów sprawozdawczości i analiz biznesowych – poszukujemy analityków biznesowych z doświadczeniem w pracy z narzędziami QlikView lub Tableau.

Skontaktuj się z nami – k.kulach@it-port.eu. Czekamy na Ciebie!