Zapraszamy serdecznie na kolejną edycję bezpłatnej konferencji IT Academic Day organizowaną przez Grupę KUL.NET, której jesteśmy Złotym Sponsorem.

Odbędzie się 26 listopada na Auli Instytutu Biotechnologii KUL.
Konferencja IT Academic Day skierowana jest do pracowników firm z branży IT, studentów oraz osób zainteresowanych nowoczesnymi technologiami.

Zakres tematyczny wydarzenia to przede wszystkim programowanie, rozwiązanie chmurowe, drony, drukarki 3D.Tematyka przeznaczona jest zarówno dla osób, które dopiero wkraczają w świat technologii, jak również dla bardziej zaawansowanych.

Konferencja jest znakomitą okazją do dyskusji, zdobycia wiedzy, poznania wybitnych specjalistów z całej Polski oraz kontakt z ludźmi, którzy na co dzień mają styczność z branżą informatyczną. Istnieje możliwość spotkania się i nawiązania kontaktu z pracownikami dużych firm, specjalistami
branży IT oraz przedstawicielami świata biznesu. Uczestnicy mają okazję do wymiany własnych spostrzeżeń, poznania poszczególnych filarów związanych z branżą IT oraz rozpoczęcia kreowania własnej ścieżki w dziedzinie informatyki.

https://www.facebook.com/events/916957595054966/