Jeżeli szukasz komfortowego, cichego i w pełni przystosowanego do pracy biura na kilka dni lub godzin w miesiącu, to mamy dla Ciebie idealną ofertę –  wynajem biura na godziny lub dni.

 

Nasze biura to nowoczesne, klimatyzowane i komfortowo urządzone powierzchnie. Wyposażone są w ergonomiczne biurka, wygodne fotele, zamykane szafki, klimatyzację oraz dostosowane do pracy oświetlenie.

Idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą wiązać się stałą umową najmu lub potrzebują biura na kilka godzin lub dni w miesiącu np. na potrzeby pracy zdalnej, organizacji e-szkolenia lub telekonferencji, w celu organizacji spotkań biznesowych itp.

Oferujemy wynajem w pełni wyposażonego biura o powierzchni 9 mkw, z trzema biurkami i szafkami – idealne miejsce pracy dla 1-3 osób.

 

Korzyści:

  • Kompleksowo wyposażony pokój biurowy (powierzchnia 9 mkw, 3 biurka z wygodnymi fotelami, szafki)
  • Duży, bezpłatny parking przed budynkiem. Możliwość wynajmu miejsca w garażu podziemnym
  • Możliwość korzystania z infrastruktury wspólnej, w tym w pełni wyposażona sala socjalna (mikrofalówka, czajnik, lodówka, świeża, filtrowana woda do picia itp.)
  • Szerokopasmowy Internet 500×500 mb/s (okablowanie strukturalne + Wi-Fi) – bez problemu możesz uczestniczyć w telekonferencjach, e-szkoleniach czy webinarach.
  • Nowoczesna infrastruktura i wyposażenie (drukarka, skaner, profesjonalna serwerownia)