Zostań Asystentem/tką Koordynatora Software Camp!

Software Camp to nowoczesna przestrzeń, wiedza i networking. To społeczność. Naszym celem jest wspieranie oraz rozwijanie przedsiębiorczości i innowacyjności w naszym regionie. Pomagamy kreatywnym osobom rozwinąć ich biznes i spełnić marzenie o świetnie prosperującej własnej firmie.

Jeżeli jesteś osobą otwartą na nowe doświadczenia, lubisz kontakt z ludźmi, ale nie jest Ci straszna także praca z dokumentami skorzystaj ze stażu absolwenckiego w Software Camp. Chcemy dać Ci możliwość rozwoju poprzez ciekawą pracę w nowoczesnym Inkubatorze Przedsiębiorczości.

Co oferujemy ?

  • ciekawą przygodę w ramach płatnego 6 miesięcznego stażu w nowoczesnym Inkubatorze Przedsiębiorczości (od lipca)
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie po stażu na atrakcyjnych warunkach (umowa o pracę, premie) dla najlepszych osób
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • rozwój poprzez różnorodność zadań
  • realizację własnych ambicji zawodowych
  • udział w spotkaniach firmowych, wyjazdach integracyjnych

Twoje zadania:

Jako stażysta/tka:

  • dowiesz się jak funkcjonuje nowoczesna Instytucja Otoczenia Biznesu i jak wspieramy startupy w rozwijaniu ich pomysłów biznesowych,
  • będziesz wspierać biuro w codziennych zadaniach,
  • nauczysz się profesjonalnej obsługi klienta,
  • będziesz promować działalność inkubatora poprzez tworzenie treści marketingowych,
  • będziesz mógł/mogła zaprezentować nam cały swój potencjał i wykorzystać go w praktyce przybliżając się do objęcia samodzielnego stanowiska specjalisty/tki

Kluczowe obowiązki:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji,
  • obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych (faktury, obieg dokumentów, obieg korespondencji),
  • obsługa klientów Inkubatora,
  • współorganizowanie wydarzeń biznesowych, konferencji, szkoleń
  • promocja Inkubatora

Czego oczekujemy?

Jeżeli chcesz dołączyć do Zespołu Software Camp powinieneś być absolwentem/tką lub studentem/tką ostatnich lat studiów wyższych.

Chętnie podejmujemy współpracę z osobami:

  • dyspozycyjnymi na pełen etat,
  • bardzo dobrze zorganizowanymi, odpowiedzialnymi i samodzielnymi,
  • zaangażowanymi w powierzone obowiązki,
  • o wysokiej kulturze osobistej

Sposób aplikowania

Jak wygląda proces rekrutacyjny? Na zgłoszenia czekamy do 14 czerwca 2017 r.

I etap – selekcja aplikacji
II etap – testy kompetencji (werbalne, liczbowe, logiczne)
IV etap – rozmowa rekrutacyjna

Jak aplikować? Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym. List motywacyjny powinien bezpośrednio dotyczyć stanowiska i tłumaczyć, dlaczego – Twoim zdaniem – jesteś idealnym kandydatem/ką. Aplikację prosimy wysyłać na adres marta.klimek@softwarecamp.pl