W dniach 23-24 października 2014r. Inkubator Przedsiębiorczości Software Camp wspólnie z Lubelskim Inkubatorem Technologii Informatycznych organizował Dni Otwarte.
Celem wydarzenia była prezentacja możliwości oferowanych przez Inkubatory Przedsiębiorczości, wymiana doświadczeń, pokazy nowoczesnych rozwiązań technologicznych, integracja społeczności specjalistów i zainteresowanych branżą IT/ICT oraz wsparciem startupów.

Podczas Pierwszego Dnia odbyły się ciekawe prelekcje, pokazy robotów, okularów Oculus Rift i drukarki 3D. Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs zręcznościowy Kinect, w którym główną nagrodą był Xbox One.

Drugiego Dnia miał miejsce panel ekspercki, podczas którego zaproszeni przedstawiciele administracji i biznesu debatowali na temat możliwości rozwoju przedsiębiorczości i innowacyjności na Lubelszczyźnie. Współorganizatorem wydarzenia  była grupa młodych, zdolnych informatyków z Kul.Net.
Impreza przyciągnęła liczną grupę studentów i absolwentów kierunków informatycznych i pokrewnych oraz przedstawicieli świata nauki, administracji i biznesu.