28 stycznia odbyły się Drugie Urodziny Klubu Sponsora, podczas których zostały wyróżnione firmy będące najaktywniejszymi sponsorami w 2014 r.
Powitaliśmy również 7 nowych debiutujących firm, dołączających do Klubu Sponsora.

Gala obfitowała w wiele atrakcji, których wysoki i dbałość o szczegóły nie sposób opisać. Wielu członków i partnerów Klubu Sponsora miało w niej swój czynny udział m.in. przygotowując piękne bukiety, statuetki, przepyszny tort urodzinowy czy upamiętniając wydarzenie za pomocą fotografii.

Podczas części artystycznej wysłuchaliśmy kunsztu kwartetu smyczkowego, a także obejrzeliśmy pokaz mody Agnieszki Tokarz- Iwanek, który szczególne zainteresowanie wzbudził wśród damskiej części publiczności. Następnie delektowaliśmy się wspaniałym winem oraz opowieścią o sposobie jego podania i spożycia, którą uraczyła nas firma Monte di Vino.

Pracownia Kowalstwa Artystycznego zadbała aby statuetki zostały bezpiecznie dostarczone przez dostojnych rycerzy, a Perła Browary Lubelskie – zapewniła nam dobrą zabawę z lubelskim piwem.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy organizatorkom – Eli Fijołek i Magdzie Gorząd z Giełdy Eventów oraz partnerom i współorganizatorom za wspaniały wieczór. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć w nim udział.