Czy chcesz poszerzyć swoja wiedzę,

dowiedzieć się jak prężnie rozwija się lubelski rynek IT,

spędzić czas w gronie specjalistów oraz pasjonatów branży IT

i dobrze się przy tym bawić?
Już 22 kwietnia 2015 zapraszamy na Lubelskie Dni Informatyki!

Lubelskie Dni Informatyki to bezpłatna konferencja IT organizowana od 2007 roku w Lublinie przez grupę KUL.NET oraz Koło Naukowe Informatyków, działające przy Wydziale Matematyki, Informatyki i Architektury Krajobrazu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. LDI od lat jest największym wydarzeniem IT po wschodniej stronie Wisły, o czym świadczy sukces ubiegłorocznej edycji i ogromne zainteresowanie wśród uczestników.

Lubelskie Dni Informatyki to gwarancja prestiżowego poziomu i szerokiej gamy tematów, co wyróżnia naszą konferencję na tle podobnych wydarzeń. LDI to także idealne miejsce na integrację prężnie rozwijającego się rynku informatycznego na Lubelszczyźnie.

Tegoroczna, ósma edycja odbędzie się 22 kwietnia w Lubelskim Parku Naukowo –  Technologicznym przy ul. Dobrzańskiego 3 w Lublinie w ramach Dni Lubelskiej Wyżyny IT. Jej głównym celem jest zgromadzenie w jednym miejscu siły intelektualnej i potencjału tkwiącego w lubelskim sektorze IT. Skierowana przede wszystkim do studentów, pasjonatów oraz pracowników branży informatycznej.

http://ldi.org.pl/